The Bridge Bio Mandulaital 3%, 1000 ml (gluténmentes) (UHT)
- Cikkszám: 123
-
Fogyasztása különösen ajánlott gyermekeknek, időseknek, valamint mindazok számára, akik rendszeresen sportolnak, fizikai tevékenységet végeznek, vagy a szokásosnál fáradékonyabbak. The Bridge Bio 3%-os mandulaital különösen magas szárazanyagtartalmmal bír és csak első osztályú bio összetevőkből készült. Csökkenti a fáradtságérzetet, alkalmazható szellemi terheltség esetén, sőt a kismamák számára is kiváló. Tejfehérje-, laktóz-, glutén- és koleszterinmentes.
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
Fogyasztása különösen ajánlott gyermekeknek, időseknek, valamint mindazok számára, akik rendszeresen sportolnak, fizikai tevékenységet végeznek, vagy a szokásosnál fáradékonyabbak. The Bridge Bio 3%-os mandulaital különösen magas szárazanyagtartalmmal bír és csak első osztályú bio összetevőkből készült. Csökkenti a fáradtságérzetet, alkalmazható szellemi terheltség esetén, sőt a kismamák számára is kiváló. Tejfehérje-, laktóz-, glutén- és koleszterinmentes.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Tejmentes: | igen |
| Gluténmentes: | igen |
| Cukormentes: | nem |
| Méret: | 1l |
| Összetevők: | forrásvíz, bio olasz mandulapaszta (3%), bio nádcukor, bio szentjánoskenyér-liszt, nyomokban egyéb dióféléket tartalmazhat |
| Tulajdonságok: | gluténmentes, tejmentes, GMO mentes, kóser, vegán |
| Allergének | mandula, nyomokban egyéb dióféléket tartalmazhat |
| Átlagos tápérték 100 ml-ben | |
| Energia | 138/33 kJ/kcal |
| Zsír | 1,8 g |
| Telített zsírsavak | 0,2 g |
| Szénhidrát | 3,4 g |
| amelyből cukrok | 3,1 g |
| Fehérje | 0,8 g |
| Só | 0 g |