The Bridge Bio Barista zabital, 1000 ml (UHT)
- Cikkszám: 127
- Gyártó cikkszám: 2005105006978
-
A The Bridge Bio barista zabitalt kifejezetten azok számára alkottuk meg, akik az igazi kávézói élmény szerelmesei, hiszen kiváló tejmentes tejhab készíthető belőle. Remek választás laktózérzékenyeknek, tejfehérje-allergiásoknak vegánoknak és vegetáriánusoknak is, illetve mindenkinek, aki egészségesen szeretne táplálkozni. Kizárólag organikus gazdálkodásból származó növényi összetevőket tartalmaz.
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
A The Bridge Bio barista zabitalt kifejezetten azok számára alkottuk meg, akik az igazi kávézói élmény szerelmesei, hiszen kiváló tejmentes tejhab készíthető belőle. Remek választás laktózérzékenyeknek, tejfehérje-allergiásoknak vegánoknak és vegetáriánusoknak is, illetve mindenkinek, aki egészségesen szeretne táplálkozni. Kizárólag organikus gazdálkodásból származó növényi összetevőket tartalmaz.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Tejmentes: | igen |
| Gluténmentes: | nem |
| Cukormentes: | Hozzáadott cukor nélkül. Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz. |
| Méret: | 1l |
| Összetevők: | forrásvíz, bio zab (14%), bio napraforgó olaj, bio pórsáfrány olaj, tengeri só, nyomokban szóját tartalmazhat |
| Tulajdonságok: | tejmentes, GMO mentes, kóser, vegán, hozzáadott cukor nélkül, természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz |
| Allergének | zab, nyomokban szóját tartalmazhat |
| Átlagos tápérték 100 ml-ben | |
| Energia | 241/58 kJ/kcal |
| Zsír | 2,4 g |
| Telített zsírsavak | 0,3 g |
| Szénhidrát | 7,8 g |
| amelyből cukrok | 5,2 g |
| Fehérje | 0,9 g |
| Só | 0,1 g |