The Bridge Bio Mandulaital 3%, cukormentes, 1000 ml (gluténmentes) (UHT)
- Cikkszám: 122
- Gyártó cikkszám: 2004020262502
-
Nem tartalmaz cukrot! Fogyasztása különösen ajánlott gyermekeknek, időseknek, valamint mindazok számára, akik rendszeresen sportolnak, fizikai tevékenységet végeznek, vagy a szokásosnál fáradékonyabbak. The Bridge Bio 3%-os mandulaital különösen magas szárazanyagtartalmmal bír és csak első osztályú bio összetevőkből készült. Csökkenti a fáradtságérzetet, alkalmazható szellemi terheltség esetén, sőt a kismamák számára is kiváló. Tejfehérje-, laktóz-, glutén- és koleszterinmentes.
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
Nem tartalmaz cukrot! Fogyasztása különösen ajánlott gyermekeknek, időseknek, valamint mindazok számára, akik rendszeresen sportolnak, fizikai tevékenységet végeznek, vagy a szokásosnál fáradékonyabbak. The Bridge Bio 3%-os mandulaital különösen magas szárazanyagtartalmmal bír és csak első osztályú bio összetevőkből készült. Csökkenti a fáradtságérzetet, alkalmazható szellemi terheltség esetén, sőt a kismamák számára is kiváló. Tejfehérje-, laktóz-, glutén- és koleszterinmentes.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Tejmentes: | igen |
| Gluténmentes: | igen |
| Cukormentes: | igen |
| Méret: | 1l |
| Összetevők: | forrásvíz, bio olasz mandulapaszta (3%), bio szentjánoskenyér-liszt, nyomokban egyéb dióféléket tartalmazhat |
| Tulajdonságok: | gluténmentes, tejmentes, GMO mentes, kóser, vegán, cukormentes |
| Allergének | mandula, nyomokban egyéb dióféléket tartalmazhat |
| Átlagos tápérték 100 ml-ben | |
| Energia | 85/21 kJ/kcal |
| Zsír | 1,7 g |
| Telített zsírsavak | 0,2 g |
| Szénhidrát | 0,4 g |
| amelyből cukrok | 0,1 g |
| Fehérje | 0,9 g |
| Só | 0 g |