Dexter Pörkölt kesudió - feketeáfonya, himalaya só
- Cikkszám: 795
-
Dietetikus alkotta, egyedi pörkölt kesudió feketeáfonyával és himalaya sóval ízesítve. A kesudió nagyszerű forrása a fehérjéknek, magnéziumnak, ásványi anyagoknak, cinknek, valamint a vasnak is. Gluténmentes, színezék-, aroma-, és tartósítószer-mentes. Prémium minőségű hazai termék.
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
Dietetikus alkotta, egyedi pörkölt kesudió feketeáfonyával és himalaya sóval ízesítve. A kesudió nagyszerű forrása a fehérjéknek, magnéziumnak, ásványi anyagoknak, cinknek, valamint a vasnak is. Gluténmentes, színezék-, aroma-, és tartósítószer-mentes. Prémium minőségű hazai termék.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Tejmentes: | igen |
| Gluténmentes: | igen |
| Cukormentes: | nem |
| Méret: | 70g |
| Összetevők: | pörkölt kesudió, feketeáfonya (szárított áfonya, cukor, étkezési sav: citromsav, napraforgóolaj), himalaya só |
| Tulajdonságok: | vegán, tejmentes, gluténmentes |
| Allergének | kesudió |
| Átlagos tápérték 100 g termékben | |
| Energia | 1890/452 kj/kcal |
| Zsír | 25,0g |
| -telített zsírsavak 4,1g | |
| Szénhidrát | 49g |
| -amelyből cukor | 33g |
| Rost | 5,8g |
| Fehérje | 11g |
| Só | 0,83g |