The Bridge Bio Gluténmentes zabital, 1000 ml (gluténmentes) (UHT)
- Cikkszám: 121
-
Akár táplálékérzékenység miatt, akár egészséged védelmében választod a tejmentes alternatívákat, a The Bridge Bio gluténmentes zabital mindenki számára kiváló megoldást jelent. Kiválóan illeszthető gluténmentes, vegetáriánus, vegán, laktózmentes és tejfehérjementes diétához, illetve mindenkinek, aki finom és egészséges ételekre vágyik a hétköznapokban is.
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
Akár táplálékérzékenység miatt, akár egészséged védelmében választod a tejmentes alternatívákat, a The Bridge Bio gluténmentes zabital mindenki számára kiváló megoldást jelent. Kiválóan illeszthető gluténmentes, vegetáriánus, vegán, laktózmentes és tejfehérjementes diétához, illetve mindenkinek, aki finom és egészséges ételekre vágyik a hétköznapokban is.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Tejmentes: | igen |
| Gluténmentes: | igen |
| Cukormentes: | Hozzáadott cukor nélkül. Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz. |
| Méret: | 1l |
| Összetevők: | Forrásvíz, gluténmentes zab* (14%), napraforgó olaj*, pórsáfrány olaj*, tengeri só. *= ökológiai. Hozzáadott cukor nélkül. Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz. |
| Tulajdonságok: | gluténmentes, tejmentes, GMO mentes, kóser, vegán, hozzáadott cukor nélkül, természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz |
| Allergének | zab |
| Átlagos tápérték 100 ml-ben | |
| Energia | 213/51 kJ/kcal |
| Zsír | 1,7 g |
| Telített zsírsavak | 0,2 g |
| Szénhidrát | 7,8 g |
| amelyből cukrok | 3,7 g |
| Fehérje | 0,6 g |
| Só | 0,09 g |