The Bridge Bio Kakaós rizsital, 1000 ml (gluténmentes) (UHT)
- Cikkszám: 110
- Gyártó cikkszám: 2004010857409
-
A The Bridge Bio kakaós rizsital kicsiknek és nagyoknak egyaránt kedvence. A The Bridge Bio kakaós rizsitalt vegánok, vegetáriánusok, tejfehérje-allergiások, laktóz- és gluténérzékenyek is nyugodtan fogyaszthatják, hiszen kizárólag növényi alapanyagokból készül.
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
A The Bridge Bio kakaós rizsital kicsiknek és nagyoknak egyaránt kedvence. A The Bridge Bio kakaós rizsitalt vegánok, vegetáriánusok, tejfehérje-allergiások, laktóz- és gluténérzékenyek is nyugodtan fogyaszthatják, hiszen kizárólag növényi alapanyagokból készül.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Tejmentes: | igen |
| Gluténmentes: | igen |
| Cukormentes: | nem |
| Méret: | 1l |
| Összetevők: | Forrásvíz, olasz rizs* (17%), almalé koncentrátum*, zsírszegény kakaópor* (1,5%), napraforgó olaj*, pórsáfrány olaj*, sűrítőanyag: gellángumi, tengeri só. *= ökológiai. |
| Tulajdonságok: | gluténmentes, tejmentes, GMO mentes, kóser, vegán |
| Allergének | - |
| Átlagos tápérték 100 ml-ben | |
| Energia | 286/68 kJ/kcal |
| Zsír | 0,7 g |
| Telített zsírsavak | 0,2 g |
| Szénhidrát | 15 g |
| amelyből cukrok | 6,5 g |
| Fehérje | <0,5 |
| Só | 0,09 g |