The Bridge Bio Kakaós zabital, 1000 ml (UHT)
- Cikkszám: 120
-
Kakaós ízesítésű zabitalunk kicsiknek és nagyoknak egyaránt kedvence. A The Bridge Bio kakaós zabitalt tejfehérje-allergiások és laktózérzékenyek is nyugodtan fogyaszthatják, hiszen kizárólag növényi összetevőket tartalmaz. Javasoljuk vegetáriánus és vegán diétához, illetve mindenkinek, aki finom és egészséges ételekre vágyik a hétköznapokban is.
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
Kakaós ízesítésű zabitalunk kicsiknek és nagyoknak egyaránt kedvence. A The Bridge Bio kakaós zabitalt tejfehérje-allergiások és laktózérzékenyek is nyugodtan fogyaszthatják, hiszen kizárólag növényi összetevőket tartalmaz. Javasoljuk vegetáriánus és vegán diétához, illetve mindenkinek, aki finom és egészséges ételekre vágyik a hétköznapokban is.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Tejmentes: | igen |
| Gluténmentes: | nem |
| Cukormentes: | Hozzáadott cukor nélkül. Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz. |
| Méret: | 1l |
| Összetevők: | Forrásvíz, zab* (14%), almalé koncentrátum*, zsírszegény kakaópor* (1,5%), napraforgó olaj*, pórsáfrány olaj*, sűrítőanyag: gellángumi, tengeri só. *= ökológiai. Nyomokban szóját tartalmazhat. |
| Tulajdonságok: | tejmentes, GMO mentes, kóser, vegán |
| Allergének | zab, nyomokban szóját tartalmazhat |
| Átlagos tápérték 100 ml-ben | |
| Energia | 258/61 kJ/kcal |
| Zsír | 1,3 g |
| Telített zsírsavak | 0,2 g |
| Szénhidrát | 11 g |
| amelyből cukrok | 7,6 g |
| Fehérje | 0,9 g |
| Só | 0,08 g |