The Bridge Bio Kókuszital 20% kókuszvízzel, 1000 ml (gluténmentes) (UHT)
- Cikkszám: 131
-
Új kókuszitalunk még egzotikusabb ízélménnyel szolgál! A kókusztej és természetes kókuszaromák mellett ugyanis 20% kókuszvizet is tartalmaz. A The Bridge Bio Eredeti kókuszitalt vegánok, vegetáriánusok, tejfehérje-allergiások, laktóz- és gluténérzékenyek is nyugodtan fogyaszthatják, hiszen kizárólag növényi alapanyagokból készül. Hozzáadott cukrot, koleszterint nem tartalmaz.
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
Új kókuszitalunk még egzotikusabb ízélménnyel szolgál! A kókusztej és természetes kókuszaromák mellett ugyanis 20% kókuszvizet is tartalmaz. A The Bridge Bio Eredeti kókuszitalt vegánok, vegetáriánusok, tejfehérje-allergiások, laktóz- és gluténérzékenyek is nyugodtan fogyaszthatják, hiszen kizárólag növényi alapanyagokból készül. Hozzáadott cukrot, koleszterint nem tartalmaz.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Tejmentes: | igen |
| Gluténmentes: | igen |
| Cukormentes: | Természetes cukrokat tartalmaz. |
| Méret: | 1l |
| Összetevők: | forrásvíz, bio kókuszvíz (20%), bio kókusztej (9,4%) (víz, kókuszdió 2,5%), bio természetes kókuszaroma, stabilizátor: gellángumi, só |
| Tulajdonságok: | gluténmentes, tejmentes, GMO mentes, kóser, vegán, természetes cukrokat tartalmaz |
| Allergének | - |
| Átlagos tápérték 100 ml-ben | |
| Energia | 90/23 kJ/kcal |
| Zsír | 1,8 g |
| Telített zsírsavak | 1,6 g |
| Szénhidrát | 1,0 g |
| amelyből cukrok | 0,8 g |
| Fehérje | <0,5 g |
| Só | 0,13 g |