The Bridge Bio Mogyorós rizsital, 1000 ml (gluténmentes) (UHT)
- Cikkszám: 116
-
Akár táplálékérzékenység miatt, akár egészséged védelmében választod a tejmentes alternatívákat, a The Bridge Bio mogyorós rizsital mindenki számára kiváló megoldást jelent. Vegánok, vegetáriánusok, tejfehérje-allergiások, laktóz- és gluténérzékenyek is nyugodtan fogyaszthatják, hiszen kizárólag növényi alapanyagokból készül.
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
Akár táplálékérzékenység miatt, akár egészséged védelmében választod a tejmentes alternatívákat, a The Bridge Bio mogyorós rizsital mindenki számára kiváló megoldást jelent. Vegánok, vegetáriánusok, tejfehérje-allergiások, laktóz- és gluténérzékenyek is nyugodtan fogyaszthatják, hiszen kizárólag növényi alapanyagokból készül.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Tejmentes: | igen |
| Gluténmentes: | igen |
| Cukormentes: | nem |
| Méret: | 1l |
| Összetevők: | Forrásvíz, olasz rizs* (17%), mogyoró paszta *(2%), almalé koncentrátum*, napraforgó olaj*, pórsáfrány olaj* ,tengeri só. *= ökológiai. Nyomokban más dióféléket tartalmazhat. |
| Tulajdonságok: | gluténmentes, tejmentes, GMO mentes, kóser, vegán |
| Allergének | mogyoró, nyomokban dióféléket tartalmaz |
| Átlagos tápérték 100 ml-ben | |
| Energia | 297/71 kJ/kcal |
| Zsír | 1,7 g |
| Telített zsírsavak | 0,2 g |
| Szénhidrát | 13,0 g |
| amelyből cukrok | 5,5 g |
| Fehérje | <0,5 g |
| Só | 0,09 g |