The Bridge Bio Rizsital, 500 ml (gluténmentes) (UHT)
- Cikkszám: 501
-
Akár táplálékérzékenység miatt, akár egészséged védelmében választod a tejmentes alternatívákat, a The Bridge Bio natúr rizsital mindenki számára kiváló megoldást jelent. Ezt a bio gabonaitalt vegánok, vegetáriánusok, tejfehérje-allergiások, laktóz- és gluténérzékenyek is nyugodtan fogyaszthatják, hiszen kizárólag növényi alapanyagokból készül. Hozzáadott cukrot, koleszterint nem tartalmaz.
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
Akár táplálékérzékenység miatt, akár egészséged védelmében választod a tejmentes alternatívákat, a The Bridge Bio natúr rizsital mindenki számára kiváló megoldást jelent. Ezt a bio gabonaitalt vegánok, vegetáriánusok, tejfehérje-allergiások, laktóz- és gluténérzékenyek is nyugodtan fogyaszthatják, hiszen kizárólag növényi alapanyagokból készül. Hozzáadott cukrot, koleszterint nem tartalmaz.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Tejmentes: | igen |
| Gluténmentes: | igen |
| Cukormentes: | Hozzáadott cukor nélkül. Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz. |
| Méret: | 0.5l |
| Összetevők: | forrásvíz, bio olasz rizs (17%), bio napraforgó olaj, bio pórsáfrány olaj, tengeri só |
| Tulajdonságok: | gluténmentes, tejmentes, GMO mentes, kóser, vegán, hozzáadott cukor nélkül, természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz |
| Allergének | - |
| Átlagos tápérték 100 ml-ben | |
| Energia | 277/66 kJ/kcal |
| Zsír | 1,4 g |
| Telített zsírsavak | 0,2 g |
| Szénhidrát | 13 g |
| amelyből cukrok | 4,8 g |
| Fehérje | <0,5 g |
| Só | 0,1 g |