The Bridge Bio Szójaital, 1000 ml (gluténmentes) (UHT)
- Cikkszám: 108
-
Akár táplálékérzékenység miatt, akár egészséged védelmében választod a tejmentes alternatívákat, a The Bridge Bio natúr szójaital mindenki számára kitűnő megoldás. Kiemelkedően magas fehérjetartalmú, ám alacsonyabb zsírtartalmú, mint a tehéntej. Nem tartalmaz koleszterint, kiváló választás laktóz-és glutén-érzékenyeknek, valamint tejfehérje‐allergiásoknak, vegánoknak és vegetáriánusoknak is, illetve mindenkinek, aki egészségesen szeretne táplálkozni.
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
Akár táplálékérzékenység miatt, akár egészséged védelmében választod a tejmentes alternatívákat, a The Bridge Bio natúr szójaital mindenki számára kitűnő megoldás. Kiemelkedően magas fehérjetartalmú, ám alacsonyabb zsírtartalmú, mint a tehéntej. Nem tartalmaz koleszterint, kiváló választás laktóz-és glutén-érzékenyeknek, valamint tejfehérje‐allergiásoknak, vegánoknak és vegetáriánusoknak is, illetve mindenkinek, aki egészségesen szeretne táplálkozni.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Tejmentes: | igen |
| Gluténmentes: | igen |
| Cukormentes: | Hozzáadott cukor nélkül. Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz. |
| Méret: | 1l |
| Összetevők: | Víz, szója* (8%), tengeri só. *= ökológiai. Hozzáadott cukor nélkül. Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz. |
| Tulajdonságok: | gluténmentes, tejmentes, GMO mentes, kóser, vegán, hozzáadott cukor nélkül, természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz |
| Allergének | szója |
| Átlagos tápérték 100 ml-ben | |
| Energia | 178/43 kJ/kcal |
| Zsír | 2,3 g |
| Telített zsírsavak | 0,4 g |
| Szénhidrát | 1,4 g |
| amelyből cukrok | 0,8 g |
| Fehérje | 3,8 g |
| Só | 0,09 g |