The Bridge Bio Mandulaital Pure 6%, 1000 ml (gluténmentes) (UHT)
- Cikkszám: 126
-
Akár táplálékérzékenység miatt, akár egészséged védelmében választod a tejmentes alternatívákat, a The Bridge Bio Pure mandulaital mindenki számára kiváló megoldást jelent. Ezt a bio gabonaitalt vegánok, vegetáriánusok, tejfehérje-allergiások, laktóz- és gluténérzékenyek is nyugodtan fogyaszthatják, hiszen kizárólag organikus gazdálkodásból származó növényi alapanyagokból készül. Hozzáadott cukrot, koleszterint nem tartalmaz.
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
Akár táplálékérzékenység miatt, akár egészséged védelmében választod a tejmentes alternatívákat, a The Bridge Bio Pure mandulaital mindenki számára kiváló megoldást jelent. Ezt a bio gabonaitalt vegánok, vegetáriánusok, tejfehérje-allergiások, laktóz- és gluténérzékenyek is nyugodtan fogyaszthatják, hiszen kizárólag organikus gazdálkodásból származó növényi alapanyagokból készül. Hozzáadott cukrot, koleszterint nem tartalmaz.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Tejmentes: | igen |
| Gluténmentes: | igen |
| Cukormentes: | igen |
| Méret: | 1l |
| Összetevők: | forrásvíz, olasz bio mandulapaszta (6%), egyéb héjas gyümölcsök maradványait tartalmazhatja |
| Tulajdonságok: | gluténmentes, tejmentes, GMO mentes, kóser, vegán, cukormentes |
| Allergének | mandula, nyomokban egyéb héjas gyümölcsök maradvényait tartalmazhatja |
| Átlagos tápérték 100 ml-ben | |
| Energia | 157/38 kJ/kcal |
| Zsír | 3,2 g |
| Telített zsírsavak | 0,3 g |
| Szénhidrát | 0,8 g |
| amelyből cukrok | 0 g |
| Fehérje | 1,5 g |
| Só | 0 g |