The Bridge Bio Kókuszos rizsital, 250 ml (gluténmentes) (UHT)
- Cikkszám: 253
-
Vidd magaddal bárhová kedvenc italod kompakt utazóméretben! Akár táplálékérzékenység miatt, akár egészséged védelmében választod a tejmentes alternatívákat, a The Bridge Bio kókuszos rizsital mindenki számára kiváló megoldást jelent. A The Bridge Bio kókuszos rizsitalt vegetáriánusok, tejfehérje-allergiások, laktóz- és gluténérzékenyek is nyugodtan fogyaszthatják, hiszen kizárólag növényi alapanyagokból készül. Hozzáadott cukrot, koleszterint nem tartalmaz.
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
Vidd magaddal bárhová kedvenc italod kompakt utazóméretben! Akár táplálékérzékenység miatt, akár egészséged védelmében választod a tejmentes alternatívákat, a The Bridge Bio kókuszos rizsital mindenki számára kiváló megoldást jelent. A The Bridge Bio kókuszos rizsitalt vegetáriánusok, tejfehérje-allergiások, laktóz- és gluténérzékenyek is nyugodtan fogyaszthatják, hiszen kizárólag növényi alapanyagokból készül. Hozzáadott cukrot, koleszterint nem tartalmaz.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Tejmentes: | igen |
| Gluténmentes: | igen |
| Cukormentes: | Hozzáadott cukor nélkül. Természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz. |
| Méret: | 0.25l |
| Összetevők: | forrásvíz, bio olasz rizs (17%), bio kókuszpép (3%), tengeri só |
| Tulajdonságok: | gluténmentes, tejmentes, GMO mentes, kóser, vegán, hozzáadott cukor nélkül, természetes módon előforduló cukrokat tartalmaz |
| Allergének | - |
| Átlagos tápérték 100 ml-ben | |
| Energia | 294/70 kJ/kcal |
| Zsír | 1,8 g |
| Telített zsírsavak | 1,6 g |
| Szénhidrát | 13 g |
| amelyből cukrok | 4,6 g |
| Fehérje | <0,5 g |
| Só | 0,08 g |