Vita Coco- Kókuszvíz, 1000 ml
- Cikkszám: 912
-
Eredeti kókuszvíz, mely fiatal, kézzel válogatott kókuszokból, a zöld kókusz belsejéből készül, nem koncentrátumból! Alacsony kalóriatartalmú ital, tele természetes elektrolitokkal, magas C-vitamin tartalommal és tápanyagokkal. Kiváló választás edzés előtt és után, útközben, turmixban, vagy csak önmagában fogyasztva szomjoltóként. Vegán-, zsír-, glutén-, és GMO-mentes.
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
Eredeti kókuszvíz, mely fiatal, kézzel válogatott kókuszokból, a zöld kókusz belsejéből készül, nem koncentrátumból! Alacsony kalóriatartalmú ital, tele természetes elektrolitokkal, magas C-vitamin tartalommal és tápanyagokkal. Kiváló választás edzés előtt és után, útközben, turmixban, vagy csak önmagában fogyasztva szomjoltóként. Vegán-, zsír-, glutén-, és GMO-mentes.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Használati utasítás: | Felbontás után hűtve tárolandó és 72 órán belül fogyasztandó. |
| Tejmentes: | igen |
| Gluténmentes: | igen |
| Összetevők: | Kókuszvíz, C-vitamin |
| Tulajdonságok: | Vegán-, zsír-, glutén-, és GMO-mentes |
| Átlagos tápérték 100 ml-ben | |
| Energia | 56/13 kJ/kcal |
| Zsír | 0 g |
| Telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 3,3 g |
| amelyből cukrok | 2,2 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0,06 g |
| Kálium | 196 mg |
| C-vitamin | 6,0 mg |