Vita Coco- Kókuszvíz préselt kókusszal, 1000 ml
- Cikkszám: 913
-
Eredeti kókuszvíz, mely fiatal, kézzel válogatott kókuszokból, a zöld kókusz belsejéből készül, nem koncentrátumból! Kókuszvizet és frissen préselt kókuszpürét is tartalmaz. Alacsony kalóriatartalmú ital, tele természetes elektrolitokkal és tápanyagokkal. Kitűnő választás edzés előtt és után, útközben, turmixban, vagy csak önmagában fogyasztva szomjoltóként.
Villámgyors
szállítás
szállítás
Óriási
raktárkészlet
raktárkészlet
Segítünk ha
elakadtál
elakadtál
Termékfülek
Leírás és Paraméterek
Eredeti kókuszvíz, mely fiatal, kézzel válogatott kókuszokból, a zöld kókusz belsejéből készül, nem koncentrátumból! Kókuszvizet és frissen préselt kókuszpürét is tartalmaz. Alacsony kalóriatartalmú ital, tele természetes elektrolitokkal és tápanyagokkal. Kitűnő választás edzés előtt és után, útközben, turmixban, vagy csak önmagában fogyasztva szomjoltóként.
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Használati utasítás: | Felbontás után hűtve tárolandó és 24 órán belül fogyasztandó. |
| Tejmentes: | igen |
| Gluténmentes: | igen |
| Összetevők: | Víz, kókuszvíz koncentrátum, kókusz püré, stabilizátor: gellángumi |
| Tulajdonságok: | Vegán-, zsír-, glutén-, és GMO-mentes. |
| Átlagos tápérték 100 ml-ben | |
| Energia | 56/13 kJ/kcal |
| Zsír | 0 g |
| Telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 3,3 g |
| amelyből cukrok | 2,2 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0,06 g |
| Kálium | 196 mg |
| C-vitamin | 6,0 mg |